Büyük Başarı Eğitim Kurumları

 Toplumsal, bilimsel, teknik ve ekonomik koşullardaki değişimi yakından izleyerek 25 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimi ile değişimi harmanlamak ve bunu öğrencinin hizmetine sunarak başarıyı yakalamak Büyük Başarı Dershaneleri' nin misyonudur.

  Bu nedenle yeni bin yılda "Eğitimde Toplam Kalite" anlayışını benimseyerek her yıl ulusal kalite ödülüne aday olabilecek potansiyeli yakalayan bir kurumun branş öğretmenleri anlayışı ile, rehberlik servisi ve yönetim kadrosu ile Isparta’ya en iyi hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektir.

Üniversite hazırlık eğitimi ile ilgili kurslara talep özellikle 1970’ li yıllardan başlayarak günümüze kadar gelmiş ve artarak da devam etmektedir. Üniversiteye hazırlıkta yıllardan beri kurslar açılmış ve eski dershanelerin birçoğu çağın değişen koşullarına ayak uyduramayıp, eğitim ve öğretim programlarında gerekli revizyonları yapamadıkları için ya kapanmış, ya da çok küçük ölçekli kurslar olarak faaliyetlerini sürdürmüşlerdir.

"Büyük Başarı Dershaneleri" üniversite hazırlık, Anadolu ve Fen liselerine hazırlık kursu ile 1987 yılında Isparta’da halen eğitime devam eden Mimar Sinan Camisi yanındaki dershanemiz; MATEMATİK Öğretmeni ve İNŞAAT Mühendisi Rahmetli Ertuğrul AKÇİL tarafından kurularak ilk ve tek şubesinde eğitim hayatına başlayan "Büyük Başarı Dershaneleri", 1992 yılında büyük bir atılım yaparak Mimar Sinan caddesi Şekerbank üstünde ilköğretim şubesini açmıştır. 1997 tarihinde ise EĞİRDİR şubesi eğitime başlamış tüm şubelerde olduğu gibi büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir. Isparta’nın eğitimine büyük katkıda bulunan dershanemiz Eğirdir şubesinin ardından 2001 yılında ise Yalvaç şubesinde eğitime başlayarak şube sayısın 4’e çıkarmıştır.  Son olarak 2006 yılında da merkezde şube sayısını 3’e çıkararak ERTUĞRULBEY şubesi açılarak rahmetli kurucumuz Ertuğrul AKÇİL’ in adı ömrünü vakfettiği eğitim camiasında ölümsüzleştirilmiştir. Isparta’mızın merkezinde ve ilçelerinde 4 şubesi ile kurulduğu günden bu yana sunduğu eğitim hizmetleri ve binlerce öğrenciye sağladığı destekle büyümeye ve daha ‘BÜYÜK BAŞARI’ lara imza atmaya devam etmektedir.

 

ÖĞRETMENLERİMİZ

Başarıya yürürken onlar hep yanımızda olacak...
Öğretmenler bir eğitim kurumunun en önemli unsurudur.
Eğitim ise ciddi ve zamana bağlı bir süreçtir....
Başarı bu sürece ve performansa ayak uydurabilecek bir kadroyla sağlanır....
Bu bilinçle kurulduğumuz günden beri, kadromuzu bilgili, başarılı, deneyimli, yenilikleri takip eden, dinamik ve özverili öğretmenlerden oluşturmaktayız...
Dershanemiz öğretmenleri, periyodik zümre toplantıları ile bir önceki haftanın değerlendirmesini ve bir sonraki haftanın eğitim planlamasını yapar.
Bu sayede tüm şubelerdeki öğrencilerimizin aynı eğitim kalitesiyle sınava hazırlanması sağlanır.
Bilgiye ulaşmada en önemli etken öğretmenlerdir. Geniş öğretmen kadromuz, deneyimli, güler yüzlü ve rehberlik anlayışıyla en etkin şekilde sizi bilgiye ulaştırır.
Sürekli yenilikleri takip eden özverili, genç ve dinamik öğretmenlerimiz başarıya yürürken hep yanınızda olacaktır.

   
BİZE GÜVENEREK KAYDOLAN ÖĞRENCİLERİMİZİ;

 —    DEĞİŞEN DÜNYADA, BİLGİNİN GİZLİ GÜCÜNÜ KEŞFETMELERİNİ ARZULAYAN,

—    KALİTEYİ BİR YAŞAM TARZI HALİNE DÖNÜŞTÜREN;

—    BOYUN EĞMEYE HAZIR ÖĞRENCİLER DEĞİL SORAN, SORGULAYAN, ARAŞTIRAN VE ÖZGÜRLÜK İÇİNDE YAŞAYAN,

—    TEST ÇÖZME TEKNİKLERİNİ GELİŞTİRMEYİ VE ZAMANI ETKİN KULLANMAYI BİLEN,

—    ÖĞRENMEYİ ÖĞRETEREK ÇALIŞMA ALIŞKANLIĞI KAZANDIRMAYI,

—    EŞ ZAMANLI KONU ANLATIMI İLE AYNI ZAMANDA OKULDA DA BAŞARIYI ARTIRMAYI HEDEFLEYEN,

—    ZENGİN YAYIN DESTEĞİMİZLE KONU EKSİKLİKLERİNİ GİDEREREK FARKLI SORU VE YAKLAŞIMLARLA UFUKLARINI GELİŞTİRMEYİ, HEDEFLEYEN ÖĞRENCİLER YETİŞTİRMEK İÇİN GÖREVLİ TÜM EĞİTİMCİLERİMİZ;

—    ALANINA HÂKİM,

—    PEDOGOJİK HUSUSLARDA TAM BİR UZMAN YAKLAŞIMI SERGİLEYEN,

—    SEVGİ VE İLGİSİNİ HİÇ BİR ZAMAN EKSİK ETMEYEN,

—    MESLEKİ YAŞANTILARINDA AMATÖR RUHLA PROFOSYONEL OLABİLMEYİ,

—    BİREYSEL YETENEKLERİNİ SÜREKLİ GELİŞTİRMEYİ, ALANLARINDA DAİMA EN İYİ OLMAYI HEDEFLEYEN,

—    DEĞİŞEN VE GELİŞEN DERSANEMİZİN GÜLEN YÜZLERİ OLMAYI BİLEN,

—    EKİP RUHU ANLAYIŞI İLE EKİP ÇALIŞMASINI BAŞARABİLEN ÖĞRETMENLERİMİZLE KURULDUĞUNDAN BU YANA YÜZLERCE ÖĞRENCİMİZİ HEDEFLEDİKLERİ BİR ÜST ÖĞRETİM KURUMUNA KAZANDIRAN,

—    TÜRKİYE DERECELERİ ELDE EDEN VE DERSHANELERİMİZDE TEMEL VE DEĞİŞMEZ İLKEMİZ: