Özkutlu Mobilya Artimaj

Ticari hayatımıza 1993 yılında ÖZKUTLU MOBİLYA adıyla girdiğimiz mobilya sektörüne kanepe koltuk üretimiyle başladık. Bu yıldan itibaren ihtiyaç ve beklentileri karşılamak amacıyla üretim kapasitemizi arttırmak için 25000 m2 alana kurulu modern fabrikamızın kuruluşunu gerçekleştirdik.

Kurumsallaşma sürecimizin başlangıcı olarak artimaj ve İmaj markasını oluşturduk. Günümüzde fabrikamızda kanepe, koltuk, yatak ve baza üretimimizi gerçekleştirmekteyiz. Her geçen gün mobilya sektörünün moda olduğu günümüzde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak amacıyla sürekli olarak ar-ge çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Artimaj ve İmaj markası altında uluslararası bayi ağı ve satış hacmiyle, kaliteli, estetik ve moda ürünlerimizle sektörde bulunduğumuz konumun haklı gururunu yaşamaktayız.
Sektördeki yükselişini sağlam adımlarla gerçekleştiren artimaj bundan sonraki hedeflerinde bayi ağını genişleterek daha fazla müşteriye ulaşmak ve Artimaj ve İmaj markasının altında yatan güven ve kaliteyi daha geniş kesimlere tanıtmak istemektedir.

Kurumsallaşma sürecine verdiğimiz önem sayesinde ar-ge çalışmalarımıza hiç durmadan devam etmekteyiz. İnanıyoruz ki sektörde lider firmalar arasında olabilmek arge çalışmalarımızla mümkün olacaktır.