Tophan Makina

Tophan Makine 1950 yılında Isparta’ nın Yalvaç ilçesinde kurulmuştur. O yıllarda tarım sektöründe tecrübe sahibi, öngörülü, saygıdeğer dedemiz Ahmet Tophan tarafından faaliyetimiz başlatılmıştır. Isparta’ da başlayan faaliyetlerimiz zamanla Akdeniz Bölgesi, günümüzde de tüm Türkiye’ ye hizmet vermektedir.Tarım sektöründe hem şirketler hem de bireyler için ürün temini gerçekleştirmekteyiz. Tarım aletleri, bahçe makineleri, hobi bahçeciliği için ürünler, peyzaj gereçleri, hırdavat temini ile hem ürün kullanımı bilgisi hem de satışını gerçekleştiriyoruz. Günümüzde internet çağının bir avantajı olarak tek tıkla ürünlerimizin sevkiyatını kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz Isparta ve Antalya’ da yer alan mağazalarımızdan da ürün ve bilgi temin edebilmektedir.

GÜVENLİ E-TİCARET 

Günümüzde internet üzerinden alışveriş yapmak oldukça avantajlıdır. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın tarım sektöründe de aktif şekilde geçerli olması hem biz hem de kullanıcılar açısından büyük avantaj. Ürün çeşitliğimizi sunabildiğimiz, kampanyalardan haberdar edebildiğimiz ve kullanıcıların kolay bir şekilde ulaşabildiği bir sistemde güvenilirlik oldukça önemli. 

İnternet sitemiz ve partner olarak çalıştığımız alışveriş portallarında müşterilerimizin güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmesi için tüm önlemler alınmıştır.