EGAFED KÜTAHYA’DA BULUŞTU…

EGAFED KÜTAHYA’DA BULUŞTU…

20/05/2023

Ege Akdeniz Genç İş İnsanları Federasyonu’nun Yönetim Kurulu toplantısı Kütahya GİAD ev sahipliğinde Qtahya Otel’de gerçekleştirildi. Toplantı, EGAFED Yönetim Kurulu Başkanı M.Buğra Atınç’ın başkanlığında EGAFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Zafer Bintepe ve M.Kemal Huz, EGAFED Yönetim Kurulu üyeleri M.Nazmi Gülal, Tarkan Çilingir, Memiş Türedi, Alper Altun ve Osman Altınkaya’nın katılımıyla gerçekleştirildi. Gündem maddelerinin oy birliği ile karara bağlandığı toplantıda konuşan EGAFED Yönetim Kurulu Başkanı M.Buğra Atınç, bir konuşma yaptı.

İŞ ZİRVESİ YAPACAĞIZ
EGAFED Başkanı M.Buğra Atınç konuşmasında şunları söyledi: Birbirimize nasıl faydalı olabiliriz diye her zaman düşünüyoruz. Federasyona bağlı tüm GİAD’lardaki üyelerimizin katılımıyla Marmaris’te fuar havasında bir iş zirvesi yapma planımız var. Sektörel veya sektör dışı eşleşmelere vesile olmak istiyoruz. Bu organizasyonu da yapmış olmak için değil, amacına ulaşması için yapacağız. Bu zirveyi iki gün boyunca Marmaris’te gerçekleştirmek için Haziran ayı ortasına kadar karara bağlayacağız.

Marmaris’teki iş zirvesi hakkında istişarelerin yapıldığı toplantıda konuşan ve EGAFED toplantısına ev sahipliği yapan Kütahya Genç İş İnsanları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Zafer Bintepe ise EGAFED Yönetim Kurulunu Kütahya’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, katılan herkese teşekkür etti.